0

SEPETİM

    Değerli müşterilerimiz; Kurban Bayramı sebebiyle 07/08/2019 15:00 dan sonra vermiş olduğunuz tüm siparişler bayramdan sonraki ilk iş günü 19/08/2019 kargoya verilecektir.

    Ankara'da uygulanan 2 günlük sokağa çıkma yasağı nedeniyle bekleyen siparişler pazartesi gününden itibaren sırasıyla kargoya verilecektir. Saygılarımızla..

    23 - 26 Nisan tarihleri arasında Ankara'da uygulanacak sokağa çıkma yasağı nedeniyle 21.04.2020 akşam saat 17:00 den itibaren verilecek siparişler, 27.04.2020 pazartesi gününden itibaren 1-2 gün gecikmeyle kargoya verilecektir.İlginize teşekkür ederiz.

    ANKARA'DA SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINDAN DOLAYI SİPARİŞLERİNİZDE GECİKME OLMAMASI İÇİN SİPARİŞE ARA VERİYORUZ. SAYFAMIZ EN KISA SÜREDE HİZMETİNİZE DEVAM EDECEKTİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

    29 Nisan Çarşamba saat 14.00 dan sonra verilen siparişler 4 Mayıs 2020 pazartesi den itibaren kargoya sıra ile verilecektir

Müşteri Hizmetleri

Garanti ve İade Şartları

Ürünlerde sevkiyat sırasında oluşan ezilme veya bozulma gibi beklenmedik durumlar söz konusu ise SİPARİŞ VEREN/ALICI ürün ambalajı ile birlikte fatura arkasındaki iade formunu doldurarak ve ürünün fotoğraflarını çekerek aşağıda anılan adrese iletmesi gerekmektedir. Çektiğiniz fotoğrafları İletişim sekmesinde bulunan “WhatsApp Görüş ve Öneri” hattımızdan Sipariş Kodunu bildirerek bize iletebilirsiniz.

Gelen kargo eğer kullanılmayacak durumda ise ALICI/SİPARİŞ VEREN’ e aynı miktarda gönderim yapılacaktır.

Ürünlerde sevkiyat sırasında oluşan ezilme veya bozulma söz konusu ise yine fotoğraflarının çekilerek aşağıda anılan adrese gönderilmesi gerekmektedir. 

Kargonuzu teslim aldığınız sırada pakette herhangi bir bozulma, ıslanma veya ezilme söz konusu ise lütfen paketinizi kargo görevlisiyle birlikte açınız. Paket içerisindeki ürünlerde hasar olduğunu gözlemlerseniz kargo görevlisinden tutanak tutmasını talep ediniz. Düzenlenen tutanağın bir kopyası sizde kalmak koşuluyla paketi ve faturanın tüm suretlerini, kargo görevlisine tarafımıza ulaştırmak üzere geri teslim ediniz. İlgili tutanağı düzenlemeden itirazsız aldığınız her ürünün hasarsız ve sağlam olduğunu kabul edilir. 

Ürünleri son kullanma süresinin dolması durumuna istinaden iade etmek istediğinizde aşağıda anılan adrese karşı ödemeli olarak Yurtiçi Kargo ile gönderim yapabilirsiniz. Başka bir kargo firması ile gönderim yapmak istenildiğinde ilgili kargo maliyetleri ve Yurtiçi Kargo ile gönderim yapmak istenildiğinde kurye çağırma maliyetleri de yine müşteriye aittir. 

Ürün lezzetinin ALICI’ nın beklentisini karşılamaması durumunda iade ya da tekrar gönderim yapılamamaktadır. 

Ödeme iade ile ilgili detaylar için lütfen “Mesafeli Satış Sözleşmesini” inceleyiniz.

İade etmek istediğiniz ürünleri faturada bulunan “Ürün İade Ve Geri Gönderim Formu”nu doldurarak aşağıda anılan adrese orijinal ambalajında gönderiniz.

İade Adresi: ERLER MAH. DUMLUPINAR BULVARI DEKOCİTY İŞ MERKEZİ NO:348/28 ÜMİTKÖY / ANKARA


MERKEZİMİZE HAFTA İÇİ- HAFTA SONU 09:00 - 22:00  ARASI 444 4 221 NOLU TELEFONLARDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.


Her türlü sorunuz için lütfen 444 4 421 numaralı telefonumuzdan ya da siparis@citlekci.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.


HIZLI GÖNDERİ

MÜŞTERİ HİZMETLERİ
444 4 221

WHATSAPP HATTI
+90 533 793 54 32
( Arama için lütfen 444 4 221 numarayı kullanınız)

GÜVENLİ ULAŞIM

Yukarı